Robbin Haaijer

Mede-oprichter, senior adviseur, facilitator en co-producent

robbin@bureaudebedoeling.nl

+31(0)6 50 68 29 05

De Bedoeling van Robbin

Naima Rahmouni

Mede-oprichter, senior adviseur, facilitator en co-producent

naima@bureaudebedoeling.nl

+31(0)6 14 46 67 77

De Bedoeling van Naima

Marion Boon

Mede-oprichter, coach en officemanager

marion@bureaudebedoeling.nl

+31(0)6 30 12 38 08

De Bedoeling van Marion

Erik Wegewijs

Spreker, senior adviseur, trainer en consultant

erik@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 55 10 37 84

Suzanne Visser

Tekstschrijver, redacteur, communicatieadviseur en -trainer

suzanne@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 55 36 63 52

De Bedoeling van Suzanne

Robbert Braak

Senior adviseur, facilitator, (team)coach en trainer

robbert@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 48 13 02 52

De Bedoeling van Robbert

Patrick Scholtemeijer

Business partner, onderzoeker en consultant

patrick@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 24 61 53 23

De Bedoeling van Patrick

Yassin Elforkani

Spreker, senior adviseur en facilitator

yassin@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 51 84 48 71

De bedoeling van Yassin

Portretten: Martie Dekkers (portraitsmartiedekkers.com)