Robbin Haaijer

Mede-oprichter, senior adviseur, facilitator en co-producent

robbin@bureaudebedoeling.nl

+31(0)6 50 68 29 05

De Bedoeling van Robbin

Naima Rahmouni

Mede-oprichter, senior adviseur, facilitator en co-producent

naima@bureaudebedoeling.nl

+31(0)6 14 46 67 77

De Bedoeling van Naima

Anouk Janse

Personal assistant / office professional / steun & toeverlaat / rechter- & linkerhand

anouk@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 55 79 45 29

De Bedoeling van Anouk

Yassin Elforkani

Spreker, senior adviseur en facilitator

yassin@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 51 84 48 71

De Bedoeling van Yassin

Suzanne Visser

Tekstschrijver, redacteur en communicatieadviseur

suzanne@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 55 36 63 52

De Bedoeling van Suzanne

Robbert Braak

Senior adviseur, facilitator, (team)coach en trainer

robbert@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 48 13 02 52

De Bedoeling van Robbert

Patrick Scholtemeijer

Onderzoeker en adviseur

patrick@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 24 61 53 23

De Bedoeling van Patrick

Loes Sluiters

Adviseur en procesbegeleider

loes@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 21 31 71 57

De Bedoeling van Loes

Ekon Hartog

Senior adviseur, MfN register mediator

ekon@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 57 59 85 80

De Bedoeling van Ekon

Gerben Zonneveld

Senior adviseur, moderator en coach

gerben@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 22 05 74 17

De Bedoeling van Gerben

Harm Klifman

Taalfilosoof, spreker,
columnist/publicist, auteur

harm@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 12 35 29 87

De Bedoeling van Harm

Pim Spijker

Senior adviseur, interimdirecteur, interimbestuurder, co-producent

pim@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 44 28 28 47

De Bedoeling van Pim

Nadia Daoudi

Adviseur en facilitator

nadia@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 19 86 59 03

Robbert Verhoeven

Interimmanager en (team)coach

robbert.verhoeven@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 22 35 91 06

De Bedoeling van Robbert

Femke Rood

Femke Rood

Adviseur en coach

femke@bureaudebedoeling.nl

+31 (0)6 51710711

Marieke Giebels

Marieke Giebels

Docent, coach, acteur, theatermaker

marieke@bureaudebedoeling

+31 (0)6 42 30 47 62

De Bedoeling van Marieke

Portretten: Martie Dekkers (portraitsmartiedekkers.com)